Risk Feragatname Sözleşmesi

Değerli Ziyaretçimiz/Üyemiz,

TraderBull’a üye olarak TraderBull’un sunduğu kripto para yatırımcı forumlarına ve uzmanların yatırımlarına, tercihlerine ve kullandıkları algoritmalara erişme imkanına kavuşmuş bulunmaktasınız.

Forumlarda başlatacağınız konu/başlıklar, mevcut konu/başlık altında yapacağınız yorumlar, diğer kullanıcılar ile yapacağınız mesajlaşmalar esnasında; yürürlükte bulunan Sermaye Piyasası Mevzuatı, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasalara uygun davranma yükümlülüğü altında bulunduğunuzu hatırlatır, forumdaki kullanımlarınız/paylaşımlarınız nedeniyle meydana gelebilecek her hukuki, idari veya cezai takipler yönünden kişisel olarak tarafınızın sorumlu olduğunu, TraderBull’un hiçbir sorumluluğu bulunmadığını bildiririz.

Ayrıca, TraderBull’da yer alan uzman açıklamaları, uzmanların yaptıkları yatırımlar, kullandıkları algoritmalar bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

TraderBull’da yer alan yorum ve tavsiyeler yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir ürünün alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan TraderBull içeriği, genel anlamda bilgi vermeyi, üyelerin kripto para piyasalarında ve yatırımlar hakkında bilgi sahibi olması, algoritma kullanmada tecrübe kazanması amaçlamakta olup; TraderBull, üyelerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır.

TraderBull’da yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan TraderBull sorumlu tutulamayacağını bildiririz.